ua    en    ru   
Support services

SmartHR Recruiting - пошук потрібних людей

Систематизація процесів підбору персоналу та пошуку талантів у SAP SuccessFactors “під ключ”

Що таке SmartHR Recruiting?

Більш ефективні методи
найму, орієнтовані на цілі бізнесу

Які проблеми рекрутингу вирішує SmartHR Recruiting

Пошук голки в стозі сіна

Ви впевнені, що ваші рекрутери залучають саме тих кандидатів, яких потребує компанія? При перевантажені заявками, які в короткі терміни потребують обробки, рекрутери не мають можливості в наданні швидкого зворотного зв’язку. Кращі кандидати, не дочекавшись відповіді, приймають пропозиції від конкурентів. Без глибокої аналітики менеджмент не має уявлення, як проходять процеси найму в розрізі вакансій.

Складна система збору інформації й вимог до вакансій

Забагато часу й зусиль рекрутерів витрачаються на створення вакансій та затвердження кандидатів. Потрібно знайти час не тільки на зворотний зв’язок із кандидатами, але й із замовниками – керівниками департаментів, враховувати їх вимоги та корегування. Ускладнюється комунікаційний процес завантаженням керівників за своєю основною діяльністю.

Великий обсяг ручної роботи

Рекрутери змушені виконувати великий обсяг роботи вручну: створення та публікації вакансій, аналіз відгуків кандидатів, внесення звітних даних до Excel тощо. Це знижує їх ефективність як фахівців – рекрутери не можуть обробляти кілька інформаційних потоків одночасно й листуватися із великою кількістю кандидатів. За допомогою SmartHR Recruiting можна поліпшити процес пошуку, автоматизувавши його основні задачі.

Відсутність прозорості в ефективності каналів

Чи знаєте ви, які канали є для вашої компанії найбільш продуктивними та залучають якісніші відгуки? У традиційній системі найму компаніям дуже важко відстежувати ефективність каналів. Натомість автоматизована система пропонує аналітичні інструменти, що підвищують прозорість процесів рекрутингу.

Помилки в аналітиці

При збереженні та обробці даних вручну в таблицях Excel виникають помилки, ймовірна втрата інформації. Керівництво не отримує повної аналітичної картини. Автоматизований збір даних та єдина платформа для їх збереження дозволяє уникнути подібної ситуації.

Відсутність кадрового резерву

Беручи до уваги завантаженість рекрутерів та HR-менеджерів, українські компанії не займаються формуванням кадрового резерву. Найчастіше, робота HR-департаментів спрямована на “гасіння пожеж”. Наявність кадрового резерву дозволила б закривати 20% вакансій відразу.

Recruiting with SAP SuccessFactors об’єднує накопичений світовий досвід та знання ключови індустрій, що дозволяє покращити процес найму в будь-якій організації

замовити консультацію
Автоматизований процес рекрутингу - зніме навантаження з рекрутерів і HR-менеджерів

Відстежуйте рух кандидатів по воронці та статуси процесів за допомогою автоматизації, яка суттєво спрощує рекрутерам виконання рутинних завдань — листування із кандидатами, надсилання пропозицій, планування співбесід та зустрічей, надає розширені можливості у вигляді автоматизованих інструментів для пошуку, відбору та погодження кандидатів.

Оцінювання кандидатів та динамічне групування кандидатів

Новий підхід до оцінювання кандидатів за допомогою готової бібліотеки з налаштованими питаннями, оцінки кандидатів за компетенціями та використання рейтингу ABC. Виконуйте групування кандидатів за допомогою динамічних моделей, які найкраще відповідають вимогам компанії.  Формуйте кадровий резерв на підставі проведених оцінювань з присвоєнням статусів по кожному кандидату.

Доступ до безпечного порталу як для кандидатів, так і співробітників

Гнучкий конструктор кар’єрного сайту дозволяє швидко реалізувати бренд-ресурс роботодавця. Працює як зовнішній портал для залучення кандидатів  та внутрішній – для реалізації потенціалу співробітників. Розширена аналітика дозволяє збирати дані про кандидата від першого візиту кар’єрного сайту до моменту найму на роботу з уточненням джерела.

Контроль витрат на залучення кандидатів у розрізі кожного каналу

Відстежуйте шляхи залучення кандидатів та отримуйте розуміння, скільки ви витрачаєте на маркетингові заходи в розрізі кожного каналу. Оптимізуйте витрати на пошук кандидатів, віддаючи перевагу найбільш ефективним інструментом.

Прозора та глибока аналітика для кращих управлінських рішень

Використовуйте аналітику, яка дозволяє отримувати дані для формування загальної стратегії з управління талантами та приймати управлінські рішення. Налаштовані процеси рекрутингу та управління персоналом в цілому сприяють покращенню рентабельності інвестицій (ROI) вашої компанії.

Переглядайте кандидатів будь-де
100% хмарна технологія та мобільний
додаток

Підтвердження експертизи спеціалістів Benoy

Інші пропозиції SmartHR від Benoy