ua    en    ru   
Support services

SmartHR Onboarding & Offboarding - вдалий старт та успішне завершення кар'єри

Перехід від ручного управління процесами адаптації та звільнення співробітників до системного підходу в SAP SuccessFactors

Що таке SmartHR Onboarding & Offboarding?

Успішна процедура адаптації перетворить співробітників на амбасадорів бренду

Які проблеми вирішить впровадження SmartHR Onboarding&Offboarding

90%

нових співробітників у перші 6 місяців приймають рішення, чи залишаться вони в компанії.

20%

плинності всього персоналу відбувається в перші 45 робочих днів.

Відділи кадрів витрачають багато часу на ручну роботу, особливо, якщо це велика компанія зі штатом понад 500 співробітників, у тому числі позаштатних. У процесі адаптації кожного нового співробітника їм доводиться відповідати на прості та повторювані питання, які очікують негайної відповіді.

З SAP SuccessFactors Onboarding

усі необхідні формальності завершуються ще до першого робочого дня.

кандидати виконують прискорений перехід до статусу співробітника за допомогою рівномірного й далекоглядного процесу.

нові співробітники проходять процес оптимальної орієнтації та швидкого знайомства з вашими бізнес-цілями, щоб мати можливість продуктивно працювати в компанії.

співробітники швидше досягають свого виробничого потенціалу, залишаються довше, більш задоволені та бажають розвиватися далі в компанії.

Готові програми адаптації та шаблони в одній системі

Завдяки налаштованим програмам адаптації нових працівників перехід до продуктивної діяльності та отримання результатів відбувається у рекордно стислі терміни. Автоматизовані необхідні завдання програми адаптації: надсилання шаблонних запитів-листів на обладнання й канцелярію, відправка повідомлень на кожному етапі адаптації, призначення ментора, планування зустрічей і нарад, тощо.

Генерація електронних документів і їх підпис

Спрощення процесу адаптації за допомогою електронних форм, що зменшує паперову роботу з першого дня найму. Підписання всіх необхідних документів відбувається відразу в системі.

Моніторинг прогресу нових співробітника на кожному етапі адаптації в реальному часі

Максимальна автоматизація циклу прийому та адаптації нових співробітників. Автоматизовані воронки адаптації кандидата з моменту затвердження на посаду до моменту ротації кандидата в співробітника компанії дозволяють відстежувати та своєчасно коригувати процес.

Персоналізований портал з готовими програмами адаптації для нових співробітників

Зручний доступ до безпечного порталу як для штатних, так і позаштатних співробітників. Нові співробітники мають під рукою необхідні контакти та інструкції, що дозволяє швидко орієнтуватися в переходах. Свідоме просування етапами адаптації персоналу для всіх учасників процесу.

Ефективний Offboarding шляхом послідовних та зрозумілих процесів звільнення

Підтримка співробітників на всіх етапах процесу звільнення: супровід відповідної документації, освітлення юридичних питань і питань дотримання нормативних вимог, а також допомога в забезпеченні повного завершення операцій і виходу з проєктів, у тому числі передача знань.

Налаштований
ефективний інструмент зустрічі 1:1 зі співробітниками для розуміння очікувань

Дозвольте новим співробітникам максимально швидко вийти на бажаний результат. Висока зацікавленість співробітників знижує плинність кадрів. Крім того, вони виступають амбасадорами бренду, рекомендують роботодавця іншим і більш лояльні до змін у компанії.

Створюйте сприятливу атмосферу для ефективної адаптації кандидатів

Підтвердження експертизи спеціалістів Benoy

Інші пропозиції SmartHR від Benoy