ua    en    ru   
Support services

SmartHR Performance & Goals узгодженість цілей співробітників зі стратегією компанії

Ефективне управління продуктивністю співробітників у SAP SuccessFactors за допомогою навчання, оцінювання та зворотного зв’язку

Що таке SmartHR Performance & Goals?

Управління продуктивністю співробітників, орієнтоване на цілі бізнесу

Завдяки SmartHR Performance & Goals

HR-лідери

 • Створюють сприятливу корпоративну культуру для взрощування амбіцій співробітників і підтримки їх розвитку, що в результаті призводить до успіху в бізнесі.
 • Створюють корпоративну структуру для залучення молодих кадрів, у тому числі.
 • Просувають культуру зворотного зв’язку в компанії та покращують розвиток кожного окремого співробітника, допомагають розкрити потенціал.
 • Відстежують процеси виконання цілей і проводять превентивні заходи в режимі реального часу.
 • Координують керівників відділів з питань забезпечення ефективного коучингу.
 • Узгоджують індивідуальні цілі співробітників з бізнес-цілями та основними цінностями компанії.

Керівники відділів

 • Відстежують прогрес команди в досягненні цілей.
 • Швидко надають зворотний зв’язок у режимі реального часу.
 • Проводять більш ефективні управління та перевірку продуктивності команди.
 • Вимірюють показники відповідно до продуктивності співробітників згідно з цілями та завданнями компанії.
 • Контролюють деталі процесів у режимі реального часу та допомагають поліпшити майбутні результати співробітників ще на етапі виконання завдань.
 • Оперативно оцінюють результати виконання задач і вчасно вносять коригування.

Співробітники

 • Відстежують власний прогрес і самостійно управляють таймингами.
 • Отримують швидкий зворотний зв’язок від колег та керівників.
 • Мають статистичні дані про свою продуктивність, аналізують і підвищують свої показники.
 • Беруть на себе відповідальність за виконувану роботу та активно досягають кар’єрних амбіцій завдяки прозорій та зрозумілій системі цілепокладання.
 • Мають мобільний доступ до інформації й швидко реагують на завдання.
 • Постійно навчаються та підвищують кваліфікацію.

Performance & Goals в SAP SuccessFactors об’єднує накопичений світовий досвід та знання ключових індустрій, що дозволяє покращити продуктивність персоналу в будь-якій організації

замовити консультацію
Каскадування цілей - зосередитися на результатах, а не на процесах

«Дроблення» загальних цілей до конкретних заходів і їх делегування виконавцям дозволяє оперативно оцінювати результати виконання стратегії та вчасно її коригувати. Формуйте дерево цілей: від генерального директора до рядового співробітника за допомогою каскадування. Використовуйте цифрові інструменти для вирішення завдань, які будуть доречні в той чи інший момент з урахуванням soft і hard skills співробітників.

Готові воронки оцінювання співробітників по цілях та оцінка 360 Reviews

Якщо в процесі перевірки використовуються лише відгуки керівників, ви ризикуєте втратити цінну інформацію. Отримання зворотного зв’язку від всіх, хто пов’язаний з вашими співробітниками, включаючи клієнтів, дає набагато більш збалансоване, повне уявлення про продуктивність персоналу. Автоматизовані маршрути оціночних форм і шкали оцінки дозволяють максимально точно визначити компетентність співробітників у будь-якій точці їх розвитку.

Безперервне навчання та зворотний зв'язок від керівництва

Регулярне надання зворотного зв’язку за поточними завданнями необхідне для досягнення цілей. Адже, на роботу ми запрошуємо співробітників, всередині процесів – спілкуємося з людьми. Говоріть зі своєю командою про те, що ви хочете, щоб вони досягли протягом свого життєвого циклу в компанії. SAP SuccessFactors – зручний спосіб зворотного зв’язку, який об’єднує команду і є безпечним порталом для швидкого діалогу всередині організації.

Налаштовані профілі та ролі співробітників в одній системі

Зручні шаблони та налаштування ключових ролей: співробітник, керівник, HR​, що дозволяє систематизувати процес комунікації та відстежувати прогрес співробітників. Отримайте повну картину, як проходять продуктивні процеси на будь-якому рівні, управляйте персоналом та ефективністю своїх співробітників в одному місці.

Генерація електронних документів і їх підпис

Спрощення процесу адаптації за допомогою електронних форм, що зменшує паперову роботу з першого дня найму. Підписання всіх необхідних документів відбувається відразу в системі.

Налаштований ефективний інструмент зустрічі 1:1 зі співробітниками для мотивації

1:1 зустрічі – це один з інструментів розвитку команди. На таких зустрічах ви поступово будуєте прозорі, зрозумілі відносини зі співробітником, завдяки чому він зможе максимально розкрити свій потенціал. У результаті ці зустрічі позитивно впливають на адаптацію співробітників, їх мотивацію й утримання. Висока зацікавленість співробітників знижує плинність кадрів.

Будьте завжди продуктивними
100% хмарна технологія та мобільний додаток

Підтвердження експертизи спеціалістів Benoy

Інші пропозиції SmartHR від Benoy