ua    en    ru   
Support services

sap successfactors

Комплексне рішення для управління талантами, від підбору персоналу до досягнення цілей компанії
  • Максимальний внесок кожного співробітника в розвиток і успіх компанії

Люди – це актив, а не ресурс

  • Щоб реалізувати амбітні бізнес-стратегії, зберегти та примножити конкурентні переваги та збільшити прибутковість компанії, необхідно використовувати новий підхід в управлінні талантами. Адже успіх бізнесу визначають люди.

SAP SUCCESSFACTORS НАЛАШТОВУЄ HR-ПРОЦЕСИ

Кейс клієнта з впровадження SuccessFactors

Отримайте консультацію з цифрової трансформації HR-процесів у вашій компанії. Оцініть свої досягнення і заплануйте подальші дії

запуcтити HR-трансформацію

SAP SuccessFactors можна впроваджувати з будь-якого модуля

Recruiting and Onboarding

Відбір та адаптація персоналу

Побудуйте процес підбору і включення персоналу з урахуванням планів компанії. Створюйте сприятливу атмосферу для ефективної адаптації кандидатів, залучайте найкращих фахівців. Дозвольте новим співробітникам максимально швидко вийти на результат.

докладніше

Learning and Development

Навчання і підвищення кваліфікації

Розвивайте внутрішні таланти і формуйте культуру безперервного навчання. Автоматизуйте проходження співробітників обов’язкової сертифікації. Виховуйте лідерів і формуйте галузевих експертів, підвищуючи конкурентоспроможність компанії.

докладніше

Core Human Resources

Базове управління персоналом

Консолідуйте базові кадрові процеси в єдину систему, щоб ефективно управляти талантами. Побудуйте взаємовигідні відносини з кожним співробітником вашої компанії незалежно від форми зайнятості та віддаленості. Отримайте вичерпну інформацію по всіх зрізах, у тому числі фінансовому, для точного HR-планування та прийняття правильних кадрових рішень.

докладніше

Time and Attendance Management

Управління обліком робочого часу

Об’єднайте в межах єдиної платформи управління робочим часом і відвідуваністю всього персоналу. Врахуйте різні форми працевлаштування та локації. Дозвольте своїм співробітникам самостійно вирішувати безліч питань пов’язаних з HR в будь-який зручний час і з будь-якого пристрою.

докладніше

Workforce Planning and Analytics

Планування персоналу та аналітика

Майте чітке уявлення про те, як працюють і відчувають себе співробітники вашої компанії та як це впливає на ваш бізнес у режимі реального часу. Знижуйте ризики та підвищуйте ефективність прийняття управлінських рішень, оптимізуйте кадрові та бізнес-стратегії, покращуйте продуктивність роботи вашої команди.

докладніше

Performance and Compensation

Ефективність и винагорода

Вирівняйте індивідуальні робочі цілі з глобальними KPI та цілями компанії. Відстежуйте ефективність виконання та заохочуйте тих співробітників, які досягають найкращих результатів. Виявляйте найцінніших співробітників та утримуйте їх завдяки справедливій винагороді. Впроваджувати комплексну оцінку 360, забезпечте повноцінний зворотний зв’язок з керівниками, формуйте культуру наставництва і розвивайте таланти вашої компанії.

докладніше
Що таке SmartHR ?


SmartHR – це готові комплексні рішення, розроблені з урахуванням потреб бізнесу і особливостей різних галузей, містять лише необхідні інструменти для автоматизації HR-процесів в компанії.

Benoy розробив концепцію SmartHR, щоб спростити вибір необхідних HR-інструментів для управління персоналом.

Ми об’єднали в SmartHR кращі світові практики і власний досвід роботи з українськими та міжнародними бізнесами, щоб мінімізувати час і витрати клієнтів на впровадження модулів SAP SuccessFactors.

Переваги впровадження SAP SF від benoy

Єдиний партнер в Україні зі статусом SAP Recognized Expertise в сфері рішень для управління талантами

Підтвердження експертизи спеціалістів benoy

Інші рішення для вашого бізнесу

Автоматизація процесів прогнозування, планування та консолідації, від складання бюджету до управлінських звітів підприємства.

Рішення, що допомагає оптимізувати фінансове планування та узгодити його з плануванням оперативної діяльності.

Інтелектуальна ERP-система, що дозволяє забезпечувати високу якість обслуговування клієнтів за рахунок швидкої адаптації на мінливих ринках. 

Рішення, що допомагає реалізувати стратегію автоматизації ключових бізнес-процесів.

Інтегроване бізнес-планування ланцюжків поставок в режимі реального часу, від продажу до запасів.

Рішення, що випереджає зміни та підвищує швидкість реагування