Підтримка та розвиток проєктів

Підтримка та розвиток проєктів SAP

Підтримка проєктів SAP

Benoy є сертифікованим Партнерським Центром Експертизи SAP (PCoE, Partner Center of Excellence). Цей статус дозволяє нам здійснювати підтримку існуючих проєктів з програми SAP Enterprise Support, що включає безліч послуг і сервісів SAP.

Для сервісу та розвитку дійсних проєктів Benoy також може закривати другу та третю лінію підтримки. Ми своєчасно закриваємо інциденти та реалізуємо доробки у форматі Time & Material.

Більшість клієнтів, що замовили у нас впровадження, продовжують співпрацю на умовах супроводження і розвитку проєкту. Це свідчить про успішність нашої екосистеми з підтримки проєктів та залог інвестицій у неї.

Підтримка міжнародних проєктів

Benoy – молода й гнучка компанія, що підтримує швидкі темпи технологічного розвитку. Сучасні методи впровадження та підтримки продуктів SAP дозволяють нам активно брати участь і в українських, і в іноземних проєктах.

У процесі входу міжнародних компаній в Україну або експансії українських компаній на нові ринки питання про автоматизацію нових бізнес-одиниць стає ключовими. Задіяні дві основні стратегії: roll-out – тиражування діючого проєкту, та greenfield – впровадження бізнес-систем з нуля з врахуванням досвіду та процесів.

Консультанти Benoy допоможуть визначитися зі стратегією автоматизації, формалізацією бізнес-процесів, провести fit-gap аналіз, синхронізувати проєктний план та забезпечити якісне виконання проєкту. Для міжнародних компаній вся проєктна документація може виконуватися англійською мовою. Ми також маємо компетенцію в формуванні локальних команд зі знанням інших європейських мов.

Послуги