Навчання користувачів

Навчання користувачів SAP

Точні знання в потрібний час

Ключ до успіху в реалізації багатьох проєктів – успішна адаптація нових продуктів і процесів бізнес-користувачів.

Ми рекомендуємо починати процес навчання ключових користувачів, максимально залучаючи їх у проєкт ще з перших етапів. Користувачі, що вже оцінили відчутні переваги і занурились у рішення, зможуть стати амбасадорами змін в компанії.

Оволодіти продуктом варто не лише ключовим користувачам. Не забувайте і про спеціалістів, що обслуговують ПЗ, і про суміжний департамент.

Навчання не може бути разовим заходом – воно повинно вбудовуватися в систему. Його ефективність залежить не тільки від комплексу та якості матеріалів, але й від форми подачі. Живий тренінг з експертом та інтерактивний контент частіше ефективніші за безліч технічних інструментів (хоч і про них не варто забувати).

В залежності від завдання, експерти Benoy сформують оптимальну програму навчання, підготують і проведуть необхідні заходи, поділяться посиланнями на додаткові джерела.

В якості основного або додаткового ресурсу для навчання може бути використаний SAP Learning Hub. Тут, окрім проходження курсів, студенти можуть отримати сертифікати, що підтверджують знання продуктів SAP.

За результатами роботи у 2019 році ми єдині в Україні отримали статус статус SAP Recognized Expertise за успішні впровадження рішень з управління талантами SAP SuccessFactors.

Послуги