Консалтинг з автоматизації бізнес-процесів

Консалтинг з автоматизації бізнес-процесів і операційної ефективності

Впровадження програмного забезпечення не існує у вакуумі, а засновується на безлічі внутрішніх і зовнішніх факторів: наявні процеси, індустрія, економіка, цінності і стратегія бізнесу. Аналіз бізнесу, його процесів та ключових показників ефективності проєкту дозволяє нам коректно структурувати проєкт з точки зору цілей, вибудувати очікування компанії та уникнути витратних запитів на зміни.

Більшість рішень SAP пропонують набір стандартних процесів, заснованих на найкращих бізнес-практиках. Впровадження нового продукту повинно розглядатися як можливість переглянути існуючі процеси та оптимізувати їх – тобто стати ще однією віхою у процесі постійної трансформації.

Якщо продукт не замінює наявне рішення, а відповідає за новий блок діяльності або автоматизує нове направлення (наприклад, це часто трапляється із рішенням для цифрового маркетингу), необхідно підготувати  бізнес не тільки з точки зору нових процесів, але й з точки зору методології використання нового рішення – необхідного розширення команд, зрілості бізнес-користувачів тощо.

Окрім власної консалтингової практики, Benoy пропонує послуги своїх партнерів у сфері бізнес-консалтингу в індустріях наших клієнтів та процесах наших профільних рішень.

В деяких випадках ми рекомендуємо комплексний підхід із залученням необхідних експертів, оскільки саме ретельний аналіз визначає успішність результату.

Послуги