ua    en    ru   
Support services

Підпишіться на розсилку новин

  Як побудувати стратегію цифрової трансформації

  Численні дослідження свідчать про те, що Covid-19 змусив багато глобальних компаній по всьому світу вжити радикальних заходів з впровадження технологічних інновацій.

  Назад
  Benoy_блог
  11.02.2021
  1 min read
  607
  1 min

  Що таке цифрова трансформація?

  Цифрова трансформація виходить за рамки традиційних ролей, таких як продажі, маркетинг або навіть обслуговування клієнтів. Виходить за рамки бізнесу, що намагається задовольнити швидко мінливі потреби ринку та випередити конкурентів.

  Цифрова трансформація – це про залучення клієнтів.

  Немає сумнівів у тому, що цифрова трансформація змінює принципи роботи бізнесу. У міру того як організації переходять від традиційного паперу й електронних таблиць до інтелектуальних додатків для управління своїми операціями, у них з’являється можливість по-новому поглянути на те, як вони ведуть бізнес – як вони взаємодіють зі своїми клієнтами, їх досвідом використання цифрових технологій у звичайному житті.

  Численні дослідження свідчать про те, що Covid-19 змусив багато глобальних компаній по всьому світу вжити радикальних заходів з впровадження технологічних інновацій.

  Стає зрозумілим одне – про цифрові трансформації варто задуматися вже зараз. Звичайно, якщо ви хочете почувати себе безпечно.

  Процес цифровізації досить трудомісткий і вимагає певної підготовки. Нижче подаємо рекомендації, як зробити процес переходу до цифрової трансформації безболісним.

  1. Оцініть свою галузь

  Перший крок до оцифрування вашого бізнесу – просто подивитися, що роблять ваші конкуренти. Почніть з оцінки того, які стратегічні кроки вони роблять. Яка їхня цифрова стратегія? Чи позитивно вплинула цифровизація на їх бізнес? Які очікування клієнтів? Як вплине на галузь оцифровка учасників ринку? Це надзвичайно важливі питання, на які необхідно відповісти, перш ніж ви запустите процеси переходу до світу цифрової трансформації.

  1. Визначте свій шлях

  Після того, як ви проведете дослідження, грунтуючись на висновках, розробіть стратегічний шлях. У першу чергу займіться розробкою операційної моделі, яку ви хочете реалізувати, щоб надавати споживачам потрібні продукти та послуги. На базі обраної вами операційної моделі оцініть всі свої внутрішні операції. Чи відповідають вони їй? Намітьте план дій. Які операції повинні бути пріоритетними? Яку аналітику потрібно враховувати? Усе це – основа для наступного кроку.

  1. Планування

  Після того, як ви визначилися з планом, розбийте його на конкретні тактичні кроки. Обміркуйте всі необхідні ресурси та терміни, сплануйте свою стратегію. Ви повинні знати, що буде відбуватися на кожному кроці. Етап планування охоплює зустріч з розробниками й інтеграторами IT-технологій, які мають необхідний досвід у предметній області, вивчення різних цифрових середовищ, які можуть реалізувати потреби вашого бізнесу. Заповніть відсутні технологічні прогалини.

  1. Перехід

  Перехід від старих і надлишкових IT-процесів до нової хмарної цифрової екосистеми – це процес, який вимагає часу. Ви повинні поступово переходити до майбутньої інфраструктури та платформі, зберігаючи при цьому існуючі процеси, щоб уникнути втрати даних або збоїв системи.

   

  Підписка на новини

   Вам сподобалась стаття

   Comments are closed.

   Подивіться відеоогляди SAP-рішень

   SAP SuccessFactors Onboarding: Запуск процесу адаптації
   Огляд рішення від Валентини Стельмах
   SAP SuccessFactors: огляд модулю цілепокладання у системі
   Огляд рішення від Влада Бірюка
   SAP SuccessFactors: можливості кар'єрного сайту для кандидата
   Огляд рішення від Валентини Стельмах
   SAP SuccessFactors: Як бронювати інтерв'ю та оцінку кандидатів
   Огляд рішення від Валентини Стельмах
   SAP SuccessFactors: як працювати з заявками на відкриття вакансій
   Огляд рішення від Валентини Стельмах
   SAP IBP: можливості надбудови для роботи в Excel
   Огляд рішення від Галини Товстик