ua    en    ru   
Support services

Підпишіться на розсилку новин

  Цифрове перезавантаження через RISE with SAP

  RISE with SAP передбачає максимальну гнучкість трансформації бізнесу й забезпечує швидку окупність.

  Назад
  Benoy_блог
  20.07.2021
  4 min read
  917
  4 min

  Перехід бізнесу до нових цифрових технологій через RISE with SAP

  Роль цифрової трансформації бізнесу неможливо переоцінити, адже таке рішення є необхідністю для успішного розвитку компанії. Перехід до нових технологій – це не опціональна функція, від якої за бажанням можна відмовитися. Наразі, цифрова трансформація є необхідним рішенням, завдяки якому можна зміцнити свої позиції та забезпечити конкурентоспроможність бізнесу. Щоб забезпечити всебічне зростання компанії та реалізацію всіх доступних їй можливостей, було розроблено пропозицію RISE with SAP.

  RISE з SAP – що це таке та навіщо потрібно

  Компаніям, які потребують переходу на інтелектуальне підприємство, SAP SE пропонує рішення RISE with SAP.

  Для трансформації в Intelligent Enterprise необхідно використовувати спеціалізовані рішення, які б забезпечили максимальну гнучкість такого переходу. RISE with SAP передбачає не лише таку можливість, але й забезпечує швидку окупність.

  Дане рішення розраховане на підприємства, які знаходяться на будь-яких етапах цифрової трансформації. Ця пропозиція не вимагає значних витрат для впровадження, тому дозволяє отримати оптимальну економічну ефективність при порівняно невеликих витратах.

  Подивитися відеопрезентацію

  Рішення, які входять до RISE with SAP, – інструменти для трансформації бізнесу

  Разом з великим списком інструментів і рішень, які дозволяють аналізувати бізнес-процеси та прогнозувати дії, з RISE with SAP можна отримати послуги для спрощення міграції з будь-якої EPR на нове цифрове середовище.

  Стає доступна найактуальніша хмарна система з розширеними можливостями ШІ. Вона не тільки дозволяє передбачити будь-які складні для бізнесу ситуації, аби уникати їх і мінімізувати ризики, а й забезпечує свою швидку окупність. Досягти цього можна завдяки перевагам хмарних технологій.

  Їх використання збільшує ефективність бізнес-процесів, оскільки замовник отримує індивідуальні рекомендації з оптимізації роботи підприємства. Завдяки лише одній пропозиції бізнес отримує все необхідне для цифрової трансформації. Перевагою пропозиції є його швидка окупність. Висока економічна ефективність – результат оперативного реагування на нові вигідні можливості, які відкриваються завдяки аналітиці.

  Вам доступні можливості Infrastructure as-a-service (IaaS) – моделі “Інфраструктура як послуга”. Її переваги – використання будь-яких інструментів, які потрібні бізнесу для обробки даних і оперування системами. За допомогою моделі знімається частина витрат, які потрібні для розгортання та підтримки сервісу, а також оптимізується час, витрачений на виконання цих дій. Завдяки Infrastructure as-a-service ви отримуєте інструменти, якими будете користуватися для трансформації своїх бізнес-процесів – у тому числі, API-інтерфейси, які використовуються для інтеграції практично будь-яких систем.

  При цьому управління процесами здійснюється в режимі реального часу, а сама платформа має єдину семантичну модель даних підприємства. Це середовище, працездатність якого підтримується SAP.

  Тому RISE with SAP не можна вважати цифровою трансформацією в звичайному сенсі цього визначення – дане рішення являє собою трансформацію бізнесу. Досягається це кількома шляхами – від реорганізації та модернізації наявних процесів до орієнтованості на результат при впровадженні найбільш сучасних моделей.

  Можливості RISE with SAP для бізнесу

  Принцип RISE with SAP полягає в гнучкій перебудові наявних бізнес-процесів. Завдяки такому підходу, компанії можуть скористатися потрібними для цифрової трансформації IT-інструментами без великого початкового капіталу.

  У рамках одного договору включено як управління з боку SAP, так і SLA – угода про рівень обслуговування. Таким чином, єдиний пакет дозволяє з легкістю оптимізувати поточні бізнес-процеси, інтегрувати їх з SAP. Це означає, що компанії не потрібно буде працювати з декількома підрядниками.

  Використання ШІ забезпечує поліпшення операційної діяльності підприємства. Досягається це шляхом покращеної аналітики та можливостей прогнозування, які допомагають побудувати правильний вектор розвитку компанії, попри зовнішні негативні обставини. У рамках RISE with SAP можна отримати індивідуальні рекомендації, які дозволяють визначити черговість дій для досягнення кращого результату. Орієнтованість на конкретні особливості підприємства, можливість точного прогнозу дій на майбутнє – вирішальні чинники, завдяки яким компанія буде швидко реагувати на будь-які зміни. Завдяки цьому можна залишатися на плаву навіть у нестабільних умовах, більш того – вилучати з них користь.

  RISE with SAP для управління персоналом

  У галузі менеджменту SAP Business Technology Platform дає необхідні рішення, які дозволяють оптимізувати людські ресурси. RISE with SAP пропонує модернізувати кадрову стратегію підприємства, щоб вивільнити цінний людський ресурс і збільшити залученість співробітників на 90%. Інструменти моделі забезпечують зростання продуктивності в середньому на 38%, також скорочення витрат на персонал та впровадження IT-технологій на 36% від початкового.

  Одним з пріоритетних завдань для менеджменту є підвищення залученості персоналу. Саме це дозволяє забезпечити продуктивність співробітників і їх зацікавленість в ефективності виконуваної роботи.

  Знімаючи зайве навантаження, створюючи можливість гнучкого навчання й росту, можна домогтися зниження плинності кадрів.

  Як RISE with SAP працює в галузях

  Перш за все RISE with SAP – рішення, спрямоване на великі підприємства з великою кількістю бізнес-процесів, які складаються з ряду підрозділів. Перехід таких компаній на нові технологічні рішення має ряд особливостей, які враховує пропозиція від SAP.

  Для цього дане рішення має інструменти, які з успіхом застосовуються більш ніж в 45 галузях.

  У цілому їх використовують 400 000 клієнтів SAP. Це дає вагомі переваги у вигляді досвіду, оскільки, приєднуючись до RISE with SAP, замовник може отримати аналіз своїх бізнес-процесів, а потім порівняти їх з галузевими стандартами.

  Автомобільна промисловість

  Витрати в автомобільній промисловості шляхом застосування RISE with SAP можуть бути знижені в середньому на 60%. Разом з цим у замовника з’являється можливість відстежувати виробництво повністю – від моменту виготовлення комплектуючих до підготовки готових партій товару. Це дозволяє знизити витрати й поліпшити економічну ефективність виробництва в середньому на 20%. Основним завданням трансформації бізнесу є мобільність і впровадження сучасних рішень, які дозволяють зберігати конкурентоспроможність у мінливому світі.

  Виробництво та реалізація споживчих товарів

  Виробництво споживчих товарів потребує модернізації бізнес-процесів, щоб задовольнити запити клієнтів і скоротити ряд статей по витратах. За допомогою впровадження RISE with SAP у вас з’являється можливість поліпшити якість обслуговування й уникнути додаткових витрат на інвентаризацію. Використання нових технологій допомагає оптимізувати час, який витрачається на виготовлення продукції, її відвантаження зі складів. Також впровадження пакету інструментів для трансформації бізнесу допомагає піклуватися про навколишнє середовище, оскільки передбачає перехід на сучасні процеси виробництва продукції.

  Рітейл

  У сфері роздрібної торгівлі ключовим фактором для успішної трансформації є розширена аналітика та розуміння купівельної поведінки. Галузь потребує грамотного планування й розподілу ресурсів. Правильний аналіз процесів і прогнозування RISE with SAP разом з автоматизацією обробки даних відкривають можливості для ефективної модернізації бізнесу. Такий підхід забезпечує швидке планування та стабільну обробку запитів при будь-якому навантаженні.

  Zespri International: успішний кейс цифрової трансформації бізнесу

  За актуальний приклад впровадження SAP у галузях можна взяти Zespri International – одного з провідних світових постачальників ківі, який продає свою продукцію більш ніж у 50 країнах. Щоб перейти від старих моделей планування ресурсів підприємства до хмарного сервісу, компанія використовувала нову версію SAP S / 4HANA Cloud, яка була запущена в рамках пропозиції RISE with SAP. Таке рішення було необхідним кроком для динамічного бізнесу, який потребував цифровізації бізнес-процесів.

  Завдяки хмарним обчисленням SAP, Zespri International отримали не тільки зниження ризиків для бізнесу, але й можливість впровадження інноваційних рішень.

  Аналіз даних допоміг підприємству краще планувати свої ланцюжки поставок, покращувати прийняття управлінських рішень. Перехід на нові інформаційні технології дозволив створити гнучке середовище взаємодії з клієнтами.

  Для підприємства RISE with SAP приносить суттєві переваги – можливість поступово трансформувати свої бізнес-процеси, грунтуючись на конкретних потребах підприємства. Фундаментом для цього служить безпечне та стабільне середовище, яке забезпечує гнучкість і масштабованість. Передбачуваний обсяг продукції компанії повинен збільшитися з 164,4 млн лотків в 2019/2020 рр. приблизно до 280 мільйонів лотків до 2030 року. Для досягнення поставленої мети підприємство бажає впровадити кілька додатків цифрового ланцюжка поставок, модернізувати базові процеси та застарілі системи, поліпшити прогнозування й аналіз процесів.

  Ще кейси:  Кейс Siemens c SAP      Кейс Delek з SAP

  Як приєднатися до RISE with SAP

  Рішення SAP охоплюють тисячі партнерів по всьому світу, які об’єднані в рамках однієї мережі. Це дає всім, хто хоче приєднатися до даного рішення, переваги у вигляді великого досвіду інших компаній, а також можливість працювати з офіційними партнерами SAP. Така особливість дозволяє гнучко налаштовувати систему під свої потреби й запускати SAP відповідно до конкретних бізнес-процесів. До числа таких партнерів відноситься Benoy – сертифікований SAP PartnerEdge Sell Partner в Україні, який має статус SAP Gold Partner.

  Дізнайтеся, як приєднатися до програми RISE with SAP з Benoy, залишивши заявку.

  Рекомендуємо до перегляду: RISE with SAP: Introduction (відеоконференція)

   

  Вам сподобалась стаття

  Comments are closed.

  Подивіться відеоогляди SAP-рішень

  SAP SuccessFactors Onboarding: Запуск процесу адаптації
  Огляд рішення від Валентини Стельмах
  SAP SuccessFactors: огляд модулю цілепокладання у системі
  Огляд рішення від Влада Бірюка
  SAP SuccessFactors: можливості кар'єрного сайту для кандидата
  Огляд рішення від Валентини Стельмах
  SAP SuccessFactors: Як бронювати інтерв'ю та оцінку кандидатів
  Огляд рішення від Валентини Стельмах
  SAP SuccessFactors: як працювати з заявками на відкриття вакансій
  Огляд рішення від Валентини Стельмах
  SAP IBP: можливості надбудови для роботи в Excel
  Огляд рішення від Галини Товстик