ua    en    ru   
Support services

BENOY SUCCESS ACADEMY

Готуємо фахівців з впровадження SAP-рішень, використовуючи технології SAP SuccessFactors Learning Management System

ПРО ПРОЄКТ

Benoy Success Academy готує фахівців з впровадження SAP-рішень за інтенсивною авторською програмою навчання.

У 2019 році ми запустили авторську програму навчання Benoy Success Academy з впровадження SAP продуктів. Інтенсив поєднує теорію та практичні заняття протягом місяця: студенти опановують напрацювання провідних експертів Benoy та працюють у реальних проєктних командах. Після місяця навчання найкращі випускники отримують позиції junior-консультантів компанії та грошові гранти. 

Benoy Success Academy проходить 1 раз на рік. За результатами навчання  2-х потоків студентів BSA, до команди Benoy приєдналися  8 фахівців з впровадження хмарних рішень SAP.

Ідеолог та керівник Benoy Success Academy

Дмитро Бусарев Директор проєктного офісу

“Участь у академії – це дуже цікавий досвід для учасників та організаторів. Ми відкриваємо для себе таланти людей, а учасники – отримують практичний досвід впровадження ІТ рішень для бізнесу та можливості для власного розвитку у цій сфері.”

Умови створення Benoy Success Academy

Ми прагнемо збільшити кількість сертифікованих консультантів у компанії, які розуміються на інноваційних продуктах SAP та підтримують цінності Benoy.

Ідея створення Benoy Success Academy зумовлена дефіцитом фахівців у галузі впровадження SAP-рішень на міжнародному та українському ринках.

Завдяки Benoy Success Academy ми маємо змогу формувати пул талантів, орієнтований на наші бізнес-цілі та кадровий резерв.

Не кожен проходить відбір, але ті, хто справляються, якісно змінюються

Один потік Академії налічує 10 студентів, але після місяця інтенсивного навчання залишається лише троє найуспішніших. 

Студенти діляться на кілька груп, за якими закріплюються наставники. 

Навчання проходить за допомогою розроблених досвідченими спеціалістами Benoy програм у  SAP SuccessFactors Learning Management System, які передбачають комплексне вивчення спеціалізації за напрямками. 

Програми в SAP SuccessFactors Learning Management System складаються з теоретичної  та практичної частини, проміжних тестувань, підсумкового іспиту.  Така структура дозволяє закріпити отримані знання та зафіксувати прогрес студентів. 

Протягом місяця студенти вивчають технічні особливості впровадження SAP SuccessFactors, виконують поставлені завдання, презентують свої проєкти та отримують зворотний зв’язок від наставників та колег через процес Continuous Performance, який дозволяє відслідковувати успішність студентів у будь-якій точці навчання. 

Доступ до матеріалів можливий як із будь-якого компьютеру через браузер, так і через мобільний додаток SuccessFactors.

У рамках навчання ми організовуємо  візит-знайомство до головного офісу SAP Ukraine, де студенти можуть ще глибше зануритись в еко-систему SAP.

ЩО ОТРИМУЮТЬ СТУДЕНТИ ПІСЛЯ ЗАКІНЧЕННЯ НАВЧАННЯ

Після навчання всі студенти складають підсумковий іспит. Наставники BSA та HR-менеджер компанії проводять глибокий аналіз успішності кожного студента з урахуванням результатів екзамену.  

За успішне проходження навчання студенти отримують сертифікати, але лише  три – пропозицію зайняти посаду Junior Consultant у компанії Benoy для участі у внутрішніх та зовнішніх проєктах та грошові гранти.

Фахівці Benoy отримують можливість проходити навчання та сертифікацію SAP

Поставити запитання щодо навчання